Çeto Lojistik ve Depolama Hizmetleri

+90 850 311 69 90

Panel

Lojistik ve Depolama Hizmetleri

HAKKIMIZDA

İzmir merkezli lojistik şirketi olarak müşterilerimize tam 10 yıldır depolama , şehiriçi taşımacılık, şehirlerarası taşımacılık ve frigo taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Şehir içinde tamamı özmal olan panelvan, kamyonet, kamyon ve tır olarak toplamda 25 araçlık filomuz ile müşterilerimize çözüm ortağı olmanın gurunu yaşıyoruz.

Depolama Hizmetleri

7gün / 24saat Kontrol Sizde

Depolama hizmeti verdiğimiz 10.000 m2 kapalı alanda Avrupa standartlarına uygun 9 metre yüksekliğe uzanan profesyonel raf sistemi , barkod sistemi , elektrikli forklift ve reach-truck mevcut olup, bunun yanı sıra 6000m2 açık alanda da depolama hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Müşterilerimize özel tanımlanan panel ile 7/24 stok kontrolü , online sipariş ve stok hareketlerini içeren bilgilendirme sms ve mail hizmeti sağlayarak profesyonelliğimizi bir üst seviyeye çıkarıp, ISO 9001 – ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerini de alarak sektöründe zirve yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Hedefimiz müşterilerimizin sonsuz memnuniyetini sağlamak ile beraber etik değerlerden kopmadan ve kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Size en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz..

Teklif iste

7/24 Kontrol edebileceğiniz online stok yönetimi, güvenilir depolama ve 10 yıllık tecrübe ile profesyonel taşımacılık hizmetleri.. Hemen teklif isteyin, sizde işinizi profesyonel ekiplerimize emanet edin!